Tipy na nábytek, který doma náramně oceníte

- Komerční sdělení -brilantní

Je dobré se tu a tam podívat na nabídku obchodů s nábytkem, abychom věděli, jaké šikovné kousky bychom si mohli domů pořídit i zpříjemnit si s jejich pomocí život. Ať už rekonstruujete, vybavujete nové bydlení, nebo jen hledáte zajímavé možnosti pro zlepšení bydlení díky levnému kousku nábytku s výborným využitím, tady je pár nápadů.

Botník se sedátkem

Velmi praktickým a užitečným může být nejen pro seniory, ale také pro osoby po úrazech nebo s onemocněním pohybového aparátu botník se sedátkem. Proč mít na chodbě či v předsíni malou židličku, na kterou si při obouvání a zouvání sednete, když si můžete koupit hezký a účelný botník. Dispozičně může být řešen různě. Pod vrchní otevírací deskou se zpravidla skrývá úložný prostor např. na deštníky, pláštěnky, čepice, rukavice atd. Níže je pak prostor pro obuv. Takové botníky můžete najít v různých šířkách. Na něm pak mohou být dva podsedáky vedle sebe, jeden velký obdélníkový či jeden čtvercový v případě, že zvolíte model čtvercového typu.

Toaletní stolky vám zajistí více času v koupelně

Čtěte také:

Jak na grilování nepohořet

Čtěte také:

Pásavka bramborová klade vajíčka

Čtěte také:

Kapesné pro děti: Kolik a kdy?

Čtěte také:

Dětské koktejly pro každou příležitost

Čtěte také:

Šest rad, jak vybrat pro dítě první pero

Máte doma ženu, která tráví dost času v koupelně? Anebo dvě, tři dcery? Pak se určitě podívejte na moderní toaletní stolky. Hodí se do ložnice i pokoje dospívajících dívek. Mají šuplíky, poličky, skříňku atd., uloží si dovnitř kdejaké potřebné maličkosti. U velkého zrcadla budou moci zkoušet slušivé účesy i různé typy líčení. V koupelně bude volněji ráno i v mnoha jiných časech během dne a večer.

Křesla „ušák“ pro dokonalý relax

Tak jako jsme si zvykli na zahradní nábytek na terasách a zahradách, který nám umožňuje skvěle relaxovat, doma si můžeme dopřát pohodlné sezení díky křeslům „ušák“. Zaznamenávají velkou oblibu u všech věkových generací. Můžete si v nich číst, lenošit, poslouchat hudbu, meditovat, cokoli je vám milé. Navíc se hodí i do chodeb, postavit je můžete k francouzským dveřím a kochat se pohledem na zahradu v čase, kdy je venku ještě zima. Je snadno přesunutelné, můžete jej mít v obýváku, ložnici, v pokoji větších dětí.

Kompletní nabídku praktického, hezkého, kvalitního, a přitom levného nábytku najdete na Signal-nabytek.cz. Podívejte se a vyberte si z mnoha kusů za nízké ceny.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora