Dada plenky – kvalita za nízkou cenu pro každé miminko, batole i větší dítko

- Komerční sdělení -brilantní

Pro naše děti chceme to nejlepší, ať už se zaměříme na jakoukoli oblast, která se jich týká. Pro ty nejmenší vybíráme kvalitní kosmetiku, plenky, vlhčené ubrousky, stravu, hračky, oblečení i vše, s čím přichází do kontaktu. Pokud se podíváme na jednorázové pleny, hned v nich spatříme velké rozdíly. Především rozdíly v cenách. Ne vždy však drahé znamená kvalitní.

Dada jednorázové dětské pleny i stahovací kalhotky

Jednorázové dětské plenky Dada jsou vyráběny pro polský trh, ale našly si spoustu spokojených i mezi maminkami u nás. Jsou kvalitní, vyrobené z nejlepších materiálů, stále jsou inovovány tak, aby maximálně odpovídali moderním trendům i požadavkům dětí. Hezký je i jejich vzhled a co potěší rodiče obzvláště, je jejich nízká cena.

Čtěte také:

Tři kožní problémy, které je nejlépe řešit v zimě

Čtěte také:

Do denimu se v zimě můžete obléct od hlavy k patě

Čtěte také:

Šediny potřebují jinou péči, odbornice radí, jak na to

Čtěte také:

Kabelky původně používali jen muži, ženy si je skrývaly pod sukně

Čtěte také:

Zimní módní trend nás dává do pozoru

Čtěte také:

Padání vlasů u žen - alopecie

Vyrábí se hned ve třech sériích, přičemž všechny najdete na webových stránkách kupplenky.cz. Oblíbené jsou jak klasické jednorázové plenky už pro nejmenší miminka, tak Dada pants, což jsou jednorázové dětské stahovací kalhoty, které dětem pomáhají při učení se chodit čůrat na toaletu nebo nočník. 

Stahovací jednorázové dětské kalhotky můžete volit ve třech velikostech, a to Dada pants 4, Dada pants 5 a Dada pants 6. Ty největší jsou určeny pro děti vážící 16+ kg. 

Aktuálně jsou Dada Extra Care Pants vylepšené a poskytují 3x lepší pohodlí při nošení a ochranu proti protečení v jakékoli poloze díky o 10 % většímu savému jádru, o 20 % širším plenkovým kalhotkám a vylepšeným kanálkům. Nechybí jim indikátor vlhkosti, abyste věděli, jak moc je plenka plná a zda už by měla být vyměněna. 

Podívejte se na kompletní informace o plenkách DADA na kupplenky.cz. Najdete tady i látkové pleny, kozí mléko, vlhčené ubrousky, kojenecké potřeby, přebalovací podložky, plenkové dorty a mnohé jiné. Nakupte na jednom místě vše, co potřebujete a ušetřete na poštovném. 

Předchozí článek
Další článek
- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora