Pusťte si jaro do bytu!

- Komerční sdělení -brilantní

Jaro je tu a s ním kvetoucí květiny, více sluníčka a nám nezbývá nic jiného, než se pustit do jarního úklidu, aby sluneční paprsky neukazovaly na špinavá okna a mohli jsme přivítat svátky jara v uklizeném a čistém bytě.

Nezapomeňte na jarní úklid

Jarní úklid má své opodstatnění, přes zimu často trávíme více času doma, nanosíme si domů také více věcí, takže, když si na jaře pořádně uklidíme, protřídíme při tom naše věci a oblečení a našemu příbytku se tak ulehčí. Velký úklid má i vliv na naši psychiku – při důkladném úklidu si „uklízíme“ i v naší mysli, u čištění oken si tak skvěle srovnáme myšlenky, působí to jako dokonalá psychoterapie a funguje to i na lenochy, kteří tvrdí, že jim nepořádek nevadí. Je vědecky dokázáno, že naše prostředí má vliv na psychiku, velký nepořádek zhoršuje úzkostné stavy a deprese. Takže si vyhrňte rukávy a pusťte se do jarního úklidu v domě i v duši.

Dodejte interiéru šťávu

Čtěte také:

Tři kožní problémy, které je nejlépe řešit v zimě

Čtěte také:

Do denimu se v zimě můžete obléct od hlavy k patě

Čtěte také:

Šediny potřebují jinou péči, odbornice radí, jak na to

Čtěte také:

Kabelky původně používali jen muži, ženy si je skrývaly pod sukně

Čtěte také:

Zimní módní trend nás dává do pozoru

Čtěte také:

Padání vlasů u žen - alopecie

Při úklidu možná zjistíte, že už je váš interiér okoukaný a chtěli byste změnit nějak uspořádání místností, či je oživit zajímavými dekoracemi. Jelikož je stále v módě hygge styl a souznění s přírodou, doporučujeme vám vyzkoušet dřevěné vázy, do kterých umístíte jarní větvičky se zelenými lístečky, nejčastěji se používají březové větvičky. Naše maminky a babičky na ně věšely kraslice, v tomto spojení je to krásná velikonoční dekorace.

Proč vsadit na dřevěné bytové doplňky

Dřevěné bytové doplňky jsou letos v módě, nemusí se jednat pouze o zmíněné vázy, skvěle vypadají i nejrůznější figurky, či dřevěné svícny. Velkou změnu v místnosti také zařídí i výměna povlaků na dekorativní polštářky, zvolte jarní veselé barvy, pistáciově zelenou, blankytně modrou, či starorůžovou.

Ozdobte si okna

Dražším zásahem do interiéru bude pořízení nového nábytku, či nové textilie na okna. I taková změna závěsů a záclon dokáže udělat divy. Na jaro a léto se častěji používají kratší záclony, které nám do domu vpustí více přirozeného světla, které po dlouhé zimě všichni potřebujeme. Světlo, teplo, pobyt na čerstvém vzduchu, to vše vám pomůže bojovat s jarní únavou.

Na jídelní stůl také nezapomeňte umístit typicky jarní květiny – narcisky, hyacinty, fialky, či petrklíče. Už při snídani vám dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Tak krásné jaro!

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora