Na pláži se stává ledacos. Chlapci se v koleni vylíhl mořský hlemýžď

- Komerční sdělení -brilantní

Čtyřletý Paul Franklin spadl na pláži a oškřel si koleno. Do rány se mu při tom dostalo vajíčko šneka.

Čtyřletému Paulu Franklinovi z kalifornského města Aliso Viejo se v ráně na koleně vylíhl mořský hlemýžď. Stalo se tak poté, co chlapec na pláži spadl a oškřel si koleno. Chlapci rodiče si myslí, že Paul spadl na vajíčka, která šneci na pláži nakládli.

Čtěte také:

5 tipů, jak naučit děti pravidelně pít

Čtěte také:

Miminko bez plenek? Ano, i to je možné

Čtěte také:

Noční pomočování: Problém, o kterém se nemluví

Čtěte také:

Pro děti s cukrovkou vznikl první Dia slabikář

Čtěte také:

Kos

Přestože šlo o malou ránu, nechtěla se zahojit. „Vyčistili jsme tu ránu a zalepili jsme ji. Za několik týdnů mu však koleno hodně oteklo,“ uvedl chlapcův otec Ken. Rodiče ho proto vzali k lékaři, který jim řekl, že chlapec má stafylokokovou infekci a předepsal mu antibiotika. Ty však nepomohly.

„Lékař měl z toho větší strach než já. Řekl nám, že je to vážné. Infekce se mohla dostat do Paulova krevního oběhu a způsobit různé jiné komplikace,“ dodala matka Rachael, jejíž lékař řekl, aby se nesnažila vřed vytlačovat.

Když však střed rány zčernal, rozhodla se radu doktora neposlouchnout. „Když jsem ten vřed stlačila, tak z něj vyšlo něco černého, ​​co vypadalo jako kamínek. Když jsem si to však pozorněji podívala, všimla jsem si, že to má zářezy. Otočila jsem to na druhou stranu a zjistila jsem, že ve skutečnosti je to mořský hlemýžď,“ vysvětlila Rachael, která šneka následně dala do vody, kde se začal hýbat. Paul se poté rozhodl šneka pojmenovat Turbo a dal ho do akvária.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora